THUZZLE

Połączenie najbardziej zaawansowanych, opatentowanych przez firmę GMV, technologii termicznych, dla zabiegów estetycznych twarzy, szyi, dekoltu, ciała oraz okolic intymnych kobiety.  Jest jedynym na świecie urządzeniem, które wykorzystuje aż cztery usieciowane fale, działające na wszystkich poziomach skóry i tkanki podskórnej, dzięki czemu jest bardziej skuteczny i efektywny. Ma 3 innowacyjne technologie oraz 10 trybów pracy. Posiada certyfikaty medyczne i daje satysfakcję oraz bezpieczeństwo pacjentowi oraz lekarzowi od pierwszego zabiegu. THUZZLE optymalizuje Kontrolowaną Multienergię Elektromagnetyczną dla diatermy w różnych obszarach ciała, które wymagają zabiegu. Thuzzle generuje fale radiowe w całym spektrum Średniego Pasma w tym samym czasie jako jedyne urządzenie estetyczne.
• Energia uwalniana głębiej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry i tkanki podskórnej
• Energia uwalniana jednakowo działa jednolicie na tkanki
• Energia ulokowana
EFEKT LIFTINGU Osiągany dzięki kurczeniu włókien kolagenu i elastyny na różnych poziomach głębokości, poprzez usieciowane fale i kontrolę parametrów online.
ODCHUDZANIE I REDUKCJA CELLULITU Dzięki znakomitemu efektowi usieciowania fali rozbijane są adipocyty, w stopniu wielokrotnie większym niż w podobnych urządzeniach.
NATLENIENIE KOMÓRKOWE Ten efekt uzyskuje się za pomocą niskiego poziomu Kontrolowanej Energii Elektromagnetycznej; efekt natlenienia tworzy się w związku z przyrostem metabolizmu komórkowego, z towarzyszącą poprawą wydajności mikrokrążeniowej
ETAP FRAKCYJNY Odbudowa naskórka oraz grzanie wolumetryczne skóry właściwej dla właściwego ukształtowania kolagenu.
EFEKT NAPIĘCIA I ELASTYCZNOŚCI SKÓRY I MIĘŚNI Ten efekt jest tworzony od pierwszego zaaplikowania i wzmaga się z kolejnymi zabiegami.
EFEKT DRENAŻU LIMFATYCZNEGO Efekt odprowadzenia szkodliwych substancji przemiany materii i wody, zmniejszenie obrzęków, worków pod oczami, efektu opuchniętej twarzy.