LEK.med.est  Monika PaluchJest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Rozszerzyła swoje kompetencje zawodowe z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie- przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

W 2015 roku zdając egzamin praktyczny i teoretyczny została certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.Od tego czasu stale poszerza swoje kwalifikacje w tym zakresie na licznych kursach, szkoleniach i międzynarodowych kongresach. Dzięki zdobytej tam wiedzy do zabiegów używa wyłącznie najbardziej zaawansowanych technologicznie, sprawdzonych w badaniach  preparatów o najwyższej jakości- dostępnych wyłącznie dla lekarzy.

Medycyna estetyczna jest jej pasją. Wykonując zabiegi dąży do utrzymania i podkreślenia naturalnego piękna z szacunkiem do indywidualnych cech urody. Dużą wagę przywiązuje do zabiegów będących profilaktyką przeciwstarzeniową skóry.

Efekt zabiegów ma na celu uzyskanie harmonii i naturalnego wyglądu pacjentek by postrzegane były jako wypoczęte i szczęśliwe a nie „dobrze zrobione”. Dlatego zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu zarówno z powodów medycznych jak i estetycznych.Barbara Chelińska


Absolwentka podyplomowych studiów Kosmetologii Bioestetycznej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zajmuje się szerokopojętą mikropigmentacją estetyczną, której częścią jest makijaż permanentny. Zawód linergisty wykonuje od wielu lat, ani na chwilę nie przestając pogłębiać swojej wiedzy. Pomimo, iż sama prowadzi szkolenia – nieustannie stara się dokształcać u najlepszych, najbardziej cenionych specjalistów na świecie ( np. Sviatoslav Otchenash, Kseniya Generalova ). Ukończyła około 40 szkoleń oraz kursów, roczną szkołę trenerską Elite Permanent Trainers. W swojej pracy stosuje nowoczesne techniki pigmentacji, efektem których jest delikatny i naturalnie wyglądający makijaż permanentny.

Monika Majewska

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów laseroterapii i modelowania sylwetki, do których wykorzystuje najnowszy i najwyższej klasy sprzęt medyczny i kosmetyczny.

Technologia w służbie piękna od zawsze była w kręgu jej zainteresowań, aż w końcu spełniła swoje marzenia i od kilku lat może pomagać osobom, dla których owłosienie jest nie tylko defektem kosmetycznym, ale poważnym problemem zdrowotnym.

Natomiast zabiegi modelowania sylwetki pozwalają na pozbycie się kilku zbędnych centymetrów w obwodach, nawet bez ćwiczeń czy wysiłku fizycznego.

Dodatkowo zabiegi wykonywane przeze nią mają wpływ na kondycję i wygląd skóry, zostawiając ją jędrną, gładką i odmłodzoną.


Karolina Papierzyńska

Jestem kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej i upiększającej.
Moje zainteresowania i pasje dały początek marzeniom i skłoniły do rozmyślań nad stworzeniem wyjątkowego, ciepłego, klimatycznego, eleganckiego, a przede wszystkim sterylnego i bezpiecznego gabinetu kosmetycznego.
Skoro to czytasz, to dowód na to, że moje marzenia się spełniły.
Bardzo cenię sobie profesjonalizm, dlatego staram się swoje klientki traktować kompleksowo. Jednak największym wyróżnieniem dla mnie jest uśmiechnięta twarz klientki.
W celu podnoszenia kwalifikacji, ciągle się uczę i zdobywam nowe kwalifikacje zawodowe.
Fachowa obsługa w połączeniu z profesjonalizmem, bezpieczeństwem i nowoczesnym zapleczem w postaci wysokiej jakości sprzętu kosmetycznego sprawi, że spełnię państwa oczekiwania.
Bardzo serdecznie zapraszam do świata piękna, zdrowia i urody, w którym zadbam o Ciebie od stóp do głów.