VINU SHAPE


MODELOWANIE SYLWETKI PRZY UŻYCIU URZĄDZENIA VINUSHAPE

Vinu Shape to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multipolar RF, Vacum ze światłem LED oraz Kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych – wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Zabieg zapewnia widoczne i długotrwałe rezultaty, w szczególności na obszarach ud, brzucha czy pośladków.

Dzięki zastosowaniu Vacum, redukowane są zastoje limfatyczne, co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Kawitacja (ultradźwięki) dodatkowo wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki. Procedura wykonania zabiegu VinuShape jest delikatnie odczuwalna, ale bezbolesna i całkowicie nieinwazyjna.

Ponadto, VinuShape wyposażony jest w głowice do zabiegów na twarz, dzięki którym skóra staję się ujędrniona i odmłodzona, a obrzęki ulegają widocznej redukcji.

W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecane jest wykonanie serii 8 zabiegów.

Cena zabiegu w zależności od partii ciała od 150zł do 300zł.