Zabiegi medycyny estetycznej

Klinika Medycyny i Mikropigmentacji Estetycznej Enso Esthetics powstała, by wspierać swoich pacjentów, stanowiąc odpowiedź na ich indywidualne potrzeby. Można u nas zapisać się na specjalistyczne konsultacje oraz specjalistyczne kuracje, takie jak depilacja laserowa, kosmetologia lekarska, mezoterapia, Thuzzle czy depilacja woskiem lub mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, manicure albo pedicure.

Makijaż permanentny

W naszej klinice medycyny i mikropigmentacji estetycznej podejmujemy się zabiegów makijażu permanentnego. Polegają one na wprowadzenie barwników do skóry właściwej i sprawdza się jako alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Podobnie jak jego mniej trwała wersja, ma na celu korygowanie niedoskonałości czy podkreślenie naturalnej urody.

Nowoczesna endermologia

Wśród kuracji wykonywanych w naszej klinice medycyny i mikropigmentacji estetycznej znajduje się depilacja laserowa oraz modelowanie sylwetki. Wykorzystywana przez nas metoda depilacji laserowej nadaje się do każdego koloru włosów czy karnacji. Nadaje się także do wykonywania podczas każdej pory roku, tym lata.
Modelowanie sylwetki odbywa się przy pomocy zabiegów mających na celu redukcję cellulitu oraz ujędrniających. Wykorzystywana przez nas metoda jest bezinwazyjna, jej celem jest redukcja zastojów limfatycznych.

Medycyna estetyczna

W naszej klinice Enso Esthetics wykonujemy różnorodne zabiegi medycyny estetycznej, w tym mezoterapię iniekcyjną na twarzy, szyi czy dekolcie, a także a skórze głowy czy dłoni. Przeprowadzamy modelowanie ust, zabiegi wolumetryczne czy przy pomocy botoksu.

Kosmetyka twarzy i ciała

W naszej klinice medycyny i mikropigmentacji estetycznej u nas skorzystać także z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych obejmujących pielęgnację twarzy i ciała. Przeprowadzamy między innymi oczyszczanie manualne, peeling kawitacyjny, zabiegi thuzzle, pielęgnacje na twarz lub na ciało, masaż twarzy, przekłuwanie uszu, endodermo-masaż bańka chińska, depilacje woskiem, stylizację rzęs oraz brwi i nie tylko.